Grafika

Jak Cię widzą…
Czy wiesz że ponad 80% otaczającego nas świata odbieramy za pośrednictwem wzroku? Na obraz reagujemy najchętniej i najszybciej, często nawet nieświadomie go przyswajając. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – również podczas oceny wizerunku Twojej firmy.
Grafika jest wszechobecnym elementem każdej prowadzonej działalności. Jest z Tobą kiedy wręczasz wizytówkę, kiedy otwierasz strony internetowe w przeglądarce, wyciągasz ulotki ze skrzynki na listy, czytasz gazetę. Wszędzie czekają na Ciebie przekazy w statycznych lub ruchomych obrazach. Ich atrakcyjna forma, czytelna treść zadecyduje o tym czy potencjalny klient zainteresuje się Twoją ofertą, czy też zwróci się do konkurencji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dla nowej firmy:

  • Stworzymy od podstaw identyfikację wizualną firmy. Zadbamy o podstawowe elementy: logo wraz z księgą znaku, wizytówki,  papier firmowy,  szablony do wysyłania wiadomości e-mail.
  • Przygotujemy foldery i katalogi oraz prezentacje multimedialne dla Twojej oferty.
  • Zadbamy o reklamę zewnętrzną Twojej firmy – banery zewnętrzne, rollupy.
  • Pomożemy Ci zaistnieć w internecie. Stworzymy dla Ciebie stronę www dopasowaną do Twoich potrzeb: strona wizytówka, serwis www  a może sklep internetowy?
  • Pomożemy w podjęciu decyzji dotyczących promocji w internecie: pozycjonowanie SEO, reklama płatna. Stworzymy unikalną grafikę na potrzeby reklamowych agencji afiliacyjnych – statyczne i ruchome bannery flash.

Twoja firma istnieje już na rynku

Możemy stworzyć dla Ciebie wszelkie materiały promocyjne w oparciu o Twój aktualny wizerunek, lub odświeżyć go dla Ciebie, tak aby firma nadal mogła być identyfikowana przez Twoich klientów.

  • W sieci: Podpowiemy Ci co zmienić na stronie www aby Twoja firma była łatwiej wyszukiwana w internecie. Zaproponujemy Ci rozwiązania które pomogą Twojej witrynie znaleźć się na pierwszych stronach w wyszukiwarce. Pomożemy Ci w stworzeniu kampanii reklamowych twojej oferty w internecie.
  • Poligrafia: Stworzymy dla Ciebie materiały promocyjne: katalogi ofertowe, foldery, ulotki, reklamę zewnętrzną. Ze względu na współpracę ze sprawdzonymi drukarniami dostarczymy Ci gotowy produkt lub pliki przygotowane do druku.

Jedziesz na targi?

Pomożemy Ci w stworzeniu unikalnego stoiska targowego, zadbamy o materiały promocyjne oraz gadżety dla Twoich potencjalnych klientów. Stworzymy scenariusz który pozwoli Ci zaskoczyć konkurencje.

Przygotowujesz konferencje?

Poskładamy dla Ciebie materiały konferencyjne w wersji do druku lub na specjalnie oprogramowanych płytach CD lub „gwizdkach”.
Zadbamy o stworzenie unikalnych gadżetów konferencyjnych: kubki, torby ekologiczne. koszulki, długopisy z nadrukiem, smycze reklamowe. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Wybrane realizacje