Outosourcing strony www

outsourcingu grafiki i treści strony www

Twojej stronie www przydałby się mały lifting? Chcesz promować swoją firmę w internecie?
Przygotowujesz akcję promocyjną? Chcesz aby Twoja strona www ożyła, ale nie masz na to czasu?
Jednym słowem potrzebna Ci dobrze zaprojektowana grafika dopasowana do konkretnego celu. Zdaj się na nas.  Zaproponujemy Ci dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie za rozsądną cenę.
W zależności od Twoich potrzeb – częstotliwości przeprowadzania zmian na stronie, ilości akcji promocyjnych możemy rozliczać się od projektu lub zaproponować Ci stały miesięczny abonament za usługi outsourcingu grafiki i treści strony www.

Co to oznacza?

W najprostszych słowach: będziemy prowadzić Twoją stronę www oraz  media społecznościowe  w Twoim imieniu i według Twoich wytycznych.  Zakres prac  może obejmować dowolny sektor działań – zaprojektowanie pojedynczej grafiki dla jednorazowej akcji promocyjnej, stworzenie grafiki  i tekstów promocyjnych dla pojedynczej kampanii reklamowej nowego produktu lub usługi lub regularne dokonywanie zmian w treści i grafice strony.
Jednym słowem przyjmujemy rolę Twojego osobistego grafika i copywritera, ale bez urlopów, L4 i dodatkowych kosztów. Z nami rozliczasz się wyłącznie za wykonane zadanie.
Wygodnie i tanio! Zapytaj o ofertę dla Ciebie pisząc na