Bannery, rollupy

Bannery wielkoformatowe

Bannery wielkoformatowe mają liczne zastosowania związane z promocją Twojej firmy. Mogą być wykorzystywane jako element reklamy zewnętrznej, powieszone u partnerów biznesowych będą dobrą i czytelną promocją Twojej marki. Mogą mieć funkcję informcyjną, powieszone w strategicznych miejscach pokierują klienta wprost pod drzwi Twojej firmy. Dobrze zaprojektowane bannery mogą w ciekawy sposób dopełnić wystroju wnętrza Twojej firmy, lub stworzyć unikalne stoisko targowe.

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju płótna bannerowe, także posiadające certyfikaty B1 niezbędne dla wielu instytucji. Powierzchnie nie mieszczące się na szerokości 3,2 metra są łączone zgrzewarką automatyczną. Metoda ta pozwala na wykonanie dowolnie dużych powierzchni reklamowych. Oczkowanie wykonywane jest za pomocą urządzenia pneumatycznego.

Płótna bannerowe

  • Frontlite. Materiał ten jest najczęściej stosowanym produktem reklamowo-informacyjnym. Zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne jako bannery reklamowe, formy graficzne na budynkach oraz elementy dekoracji i inscenizacji.
  • Blockout. Materiał stosowany głównie do druku dwustronnego, posiada czarną przekładkę uniemożliwiającą przenikanie promieni słonecznych. Stosowany jest przy ekspozycjach umieszczonych prostopadle do budynków.
  • Backlight. Materiał stosowany jako materiał bannerowy do podświetleń, posiadający strukturę bardzo dobrze rozpraszającą światło. Stosowany jest do kasetonów wielkoformatowych.

Roll-up

Wolno stojący system prezentacji wizualnej - Roll-up. Zwinięty wydruk zamontowany jest w kasecie, która chroni go przed zniszczeniem podczas przemieszczania.
Roll-up to praktyczne rozwiązanie promocji firmy przy działaniach sponsorskich, na stoiskach targowych oraz jako potykacz w przestrzeni usługowo-biurowej.

Największymi zaletami takiego systemu prezentacji są:

  • Wygoda i bezpieczeństwo  przechowywania – zwinięty roll-up zajmuje niewiele miejsca, a wydruk jest zabezpieczony przed zniszczeniem,
  • Prosta obsługa – rozłożenie roll-upu zajmuje krótką chwilę
  • Mobilność  – ze względu na lekką, ale stabilną konstrukcję roll-up można dowolnie przemieszczać tak aby jak najlepiej spełniał swoje zadanie promocyjne.

W naszej ofercie znajdują się najbardziej popularne rozwiązania systemów prezentacji:

  • X-bannery. Grafika w prosty sposób zamocowana jest w czterech rogach na stojaku w kształcie X
  • L-bannery. System ten jest ekonomiczną wersją roll-upów i zalecany jest do ekspozycji, które nie będą często przenoszone, ponieważ grafika nie jest w dostateczny sposób chroniona przed zniszczeniem.

Najbardziej popularne wymiary roll-upów to:
85 x 200, 100 x 200, 120 x 200 oraz 150 x 200 cm