SEO

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych to dziś jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi marketingu. Setki milionów ludzi dziennie używają Google do znalezienia interesujących ich rzeczy. Wyobraź sobie, że odnajdują właśnie Twoją firmę. Kusząca perspektywa, prawda?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pozycjonowania. Dzięki nim osoby w Twojej okolicy poszukujące Twoich produktów trafią właśnie do Ciebie. Bardzo szybko zauważysz na stronie firmy realny wzrost liczby odwiedzin, i co najważniejsze – drastycznie wzrośnie liczba wizyt zakończonych podjęciem współpracy. Wszystko to na wyciągnięcie ręki!

Oferujemy dwie usługi w obszarze SEO:

  • Audyty – szczegółowe, jednorazowe raporty o kondycji danych stron w wyszukiwarce Google. Obejmują wszelkie aspekty, które mogą wpłynąć na wahania pozycji w wynikach wyszukiwania. Audyt zalecamy przede wszystkim przy nagłych załamaniach liczby odwiedzin.
  • Pozycjonowanie – usługa "długodystansowa", której celem jest zdobycie i utrzymanie jak najlepszych miejsc w Google. Należy mieć świadomość, że efekt nie będzie widoczny od razu, zwłaszcza w mocno konkurencyjnych branżach!

Działalność SEO prowadzimy wraz z firmą OLIMP, po dalsze szczegóły zapraszamy na wspólną stronę Olimp Pozycjonowanie.